Edirne Havalandırma Sistemleri

Edirne ve Trakya bölgesinde endüstriyel ortamlarda oluşan ve yayılma eğiliminde olan tozlar, gerek insan sağlığını tehdit etmeleri gerekse çevreye olan zararlı etkileri açısından üretim yerlerinde istenmezler.

Tozlu alanlara kurulacak olan aspirasyon sistemleri ile toz çalışma ortamına yayılmadan direk olarak kaynağından toplanır ve uygun filtre ekipmanları ile filtre edilerek dışarıya atılır.

Gürçelik Mühendislik toz toplama ünitelerinde kullanmak üzere toz toplama vantilatörleri ve toz filtreleme ekipmanları ile toz toplama sistemleri ve toz filtrasyon sistemlerinin projelendirilmesi,imalatı ve montajı konularında hizmet vermektedir.

Deneyimli mühendis kadromuzla problemin doğru tespit edilebilmesi için yerinde analiz yaparak insan sağlığına uygun ve uygulanabilir çözümü sunmaktayız.

Konusunda uzman ekibimiz bir işi bütün olarak ele alır ve işin başlangıcından teslimine kadar geçen süreçte aynı hassasiyetle davranır.

Toz toplama sistemleri, iş güvenliği için kritik bir öneme sahiptir bu nedenle kalite standartlarına uygun tasarlanmalıdır, bu bilinçle kalite standartlarımızı en yüksek seviyede tutmaktayız.

Uzun yıllardır birlikte çalışan ekibimiz bu bilinçle büyük bir özveri ile çalışmaktadır.
Yukarı
tanıtım filmi